Březen 2011

Malé srovnání

28. března 2011 v 19:45 | BarisQa |  Videa - Speciál
Předpokládám, že jste už viděli kli k Hollywood Tonight. Líbí se mi, je v něm takový náboj a dokonce i náznak děje. Mnohem lepší, než to, co stvořili k Hold My Hand.


Ale já vám chci přinést něco jiného. Je to fanklip k Little Susie. Ale není to to, co si normélně představím pod pojmem "fanklip". Není to jen sled obrázku či setříhaných videí, nebo nějaké rádobyvideo s dvojníkem. Nebudu pět chvály - posuďte sami.
S dějem písničky to asi moc co dočinění nemá, ale mě se to líbí - dle mého názoru lepší než HMH ... ale než HT...to asi ne.
No, napište mi svůj názor a hlasujet v anketě 8)

Jinak, o dva články níž je další kolo VBS - účastnit se mohou úplně všichni! :)

Liz...

23. března 2011 v 17:45 | BarisQa |  News
Mrzí mě, že když se konečně dokopu na blog, je to ohledně velmi smutné novinky - a to, že ve věku 79 let nás opustila Liz Taylor. Myslím, že všichni víme o koho jde.....
Další skvělí člověk, který nás opustil .. ale v nebi teď bude zase o něco lepší společnost.
Rest in peace, Liz.
Liz Taylorová na snímku z roku 1960.

Hádanka 08

14. března 2011 v 20:05 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Když pokračovat, tak teda pokračovat. VBS se (doufám znovu) rozjíždí.
A hned se na vás vytasim se zákeřností, kterou tady chystám už půl roku *muhehe*.
Tak se těště, bude to fakt strasně těžký (jak pro koho)Mno, myslim, že komentáře netřeba, ale můj dotaz je:
Kde se tenhle, lépe řečeno ve kterém Michaelově klipu se tato .. mno jak to nazvat, asi taneční prvek objevil poprvé?VBS

5. března 2011 v 19:34 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Ehm! .. Nedávno jsem zjistila, že se mám (zase) za co omlouvat. Tentokrát je to VBS - ano, moje "slavná" blogová soutěž, ještě z loňska - trochu zkrachovala. Prý na Silvestra vyhodnocení - to by možná šlo, pokud bych s tím nesekla na začátku listopadu. Tak teď stojím před malým velkým dilema - pokračovat, či ne?
Ukončit soutěž je mi líto, třeba bych chtěla ještě pokračovat, ale teď momentálně nemám nápady na nějaké zákeřné otázky. A tak tohoto kostlivce raděh rychle zase zandám do skříně, a zapomeňte na to, že jsem ho kdy vůbec vytáhla. A možná se tu "brzy" objeví 8. kolo VBS.