Prosinec 2010

Nevím, jak se omluvit, svou nepřítomnost odčinit...

29. prosince 2010 v 23:55 | BarisQa |  Moje výlevy

asi se dám na básnění =D 

Bonne journée, moji milovaní.
Jsem já to ale pěkná svině. Ani jsem vám nepopřála hezký Vánoce. Tak aspoň toho Silvestra, pořádně zapařte s partou, seďte u debilizátoru (=televize) s rodinou (stejně nedávaj nic zajímavýho =/), užijte si romantický večer se svým partnerem či partnerkou ..... prostě jak kdo chce a může =)  

Ale teď fakt, do toho novýho roku (2011, nemýlím-li se) vám přeji, aby byl lepší než tenhle, abyste si užili víc radosti s lidmi, které máte rádi, a kteří mají rádi vás, více štěstí, více lásky, více všeho, co milujete na životu. 

A taky se chci omluvit za mojí nepřítomnost tady, a už se odmítám omlouvat se nějakými depresemi a jinými vychytávkami, protože pokud má člověk jen malý důvod a malou chuť, dá se bojovat i s velkou depresí. Což je vlastně ta moje malá omluva =) 

Tak zase někdy =)

PS: Co vánoce? =)  

This is it - obráceně

22. prosince 2010 v 15:39 | BarisQa |  Songy - speciál
Možná jste už o tom slyšeli .... o tom, že TII puštěná pozpátku obsahuje zvláštní poselství......Na tohle video jsem se dostala přes Behind the mask reversed .... mnoho lidí taky píše, že na začátku jasně slyší "Iluminats" - Ilumináti
O této společnosti kolují zvláštní konspirační teorie, že skrytě ovládají nejen kompletní celosvětovou politiku, ale také veškeré umělce ..... kdo se jim vzepře, musí být zlikvidován. 

Přeberte si to, jak chcete. 

Vánoce s Michaelem na Óčku

21. prosince 2010 v 16:12 | BarisQa |  Ostatní
24. prosince (Štědrý den ... nečekaně =D) je na Óčku ve 22:30 pořad 

Michael Jackson speciál - největší hity krále popu 


.

.

.

tak si ten Štědrý den užijte ;)  


Hold my hand u nás v hitparádě - 2. týden

18. prosince 2010 v 22:47 | BarisQa |  Ostatní
Přijdu na blog, jeden nový komentář.....od Anet.k s radostnou zprávou, že HMH je u nás v hitparádě první =) .... abych pravdu řekla, nečekala jsem to. Fanouškovská základna Libereckého kraje se asi probrala, a samozřejmě také ti, kteří hlasovali přes internet, a z Libereckého kraje nejsou. Takže všem moc děkuju =) 


Omlouvám se...

15. prosince 2010 v 19:41 | BarisQa |  Moje výlevy
ale přestávám to nějak zvládat. Né škola, né kamarádi, ale deprese mi ničí život, a já nemam náladu lautr na nic. Ani na blog, což mě velmi mrzí. Nehodlám vám tady vylívat srdce, to jsem si nechala pro svůj druhý blog. 
Tak prosím omluvte dočasnou psychickou slabost jisté slečny, kterou vlastně ani neznáte, víte jen její jméno.

Vaše BarisQa  

Hlasovat! Podepisovat!! Hlasovat!!! Podepisovat!!!!

11. prosince 2010 v 23:55 | BarisQa |  Ostatní
Hlasujte, Grammy Awards .... TADY =))

-> pokud nemáte účet na Twitteru, klikněte na šedý obdelníček vlevo dole "I am human" a opište kontrolní kód a podtvrďte....pak můžete každých 20 min. hlasovat. Pokud si stránky zavřete, a pak na ně půjdete znovu, musíte znova opisovat kontrolní kód.  

Podepisujte, petici proti vysílání dokumentu na Discovery Channel o pitevní správě a příčinách úmrtí Michaela .... TADY


-> klik na "Sign this petiton", tam vám vyběhne Facebookové okno, kde musíte potvrdit pubikování na zdi, posílání e-mailů, přístup k informacím a kdovíco ještě, načež vás to hodí na stránku, kde je žádost o "donate" dotování projektu ... a vlevo dole je malý nápis (anglicky) "Né, jen započítejte můj podpis" .... tam kliknete, a je podepsáno =)  

Hold my hand u nás v hitparádě

11. prosince 2010 v 15:59 | BarisQa |  Ostatní
Jak už jsme jednou psala, HMH se dostalo do novinek v hitparádě rádia Contakt. Dnes, od deseti do dvanácti hodin bylo vyhlášení nového pořadí 20 songů + 5 novinek. 
HMH bya v minulém kole hitparády v sekci novinky, a dnes

!!!2. místo!!!

To je hodně velký úspěch, obvykle se nestává, aby se novinka hned vyšvihla na tak vysokou příčku, vetšinou se dostanou do druhé desítky. Když bylo v hitparádě TII, tak se z pozice novinky dostalo "jen" na šesté místo.  

Celou hitparádu najdete tady
a můžete i hlasovat. 

Poraďte mi název článku...

10. prosince 2010 v 20:41 | BarisQa |  Moje výlevy
... i když ono to vlastně ani nebude potřeba. Tak třeba: Viděli jste klip k Hold my hand? 

Vím, že nemám sebemenší právo to zkritizovat tak, jak se právě teď chystám. Ale stejně budu kritizovat. 
Nedá se to nazvat "děsný" ani "hrozný". Dá se to nazvat nepovedený......tohle prostě není Michaelův klip. To je klip někoho úplně jiného. Z mýho pohledu, zlatý Don´t stop ´till you get enough (abyste to správně pochopili, nemám tu písničku - DSTYGE - ráda, a nemám moc v lásce ani klip). I když ono se to vlastně nedá srovnat. Tohle je koláž z obrázků a záběrů, něco jako vyrábějí fans, a pak to dávají na YT. Jen tohle je nazvané "official video". Snad jediný, co se mi na tomhle výtvoru líbí, je , že se na natáčení podíleli fans, a to, jak o natáčení pak psali. Jinak je to trapas....po tom, co dřív Michael natáčel. 
A váš názor??  

Celé album na netu!!!

8. prosince 2010 v 18:52 | BarisQa |  Songy
http://www.michaeljackson.com/us/news/listen-entire-michael-album


Tak tam to nejdete komplet. Já už si to poslechla, a nevěděla bych, co napsat, aby to přesně vystihovalo můj názor....dokud jsem nenarazila na jeden příspěvek na fórum mjjsource.eu : 

...toto neni Michaelovo album, ale album Sony a Johna McClaina... 

- > ano, najdou se tady perfektní věci, jako Hold my hand, Another day, Monster....atd...ale pořád mám pocit, že to není ono. Že tomu něco chybí. 


Posuďte sami....

"Zvesela" do nového týdne

7. prosince 2010 v 16:10 | BarisQa |  News
No, nakolik zvesela teda radši nevím .... 

Monster - ukázka

3. prosince 2010 v 22:38 | BarisQa |  News
Ukázka songu Monster z nového alba.

Co vy na to??? 

"Blue Gangster"

1. prosince 2010 v 15:39 | BarisQa |  Songy
Možná si pamatujete, že sem vám sem celkem nedávno dávala song "Gangsta (No friend of mine)"


Na Youtube.com se objevila jiná verze, pod názvem "Blue Gangster" Fakt vám neřeknu, která se mi líbí víc....obě jsou naprosto úžasný =)