Září 2010

Stranger In Moscow *Beautiful Version*

30. září 2010 v 20:01 | BarisQa |  Songy - speciál
Nemám co dodat. Nádhera ♥♥♥One more chance

30. září 2010 v 18:27 | BarisQa |  News
Podla nepotvrdených informácií, súčastou pripravovaného 3DVD Vision, ktoré výjde spolu s novým albumom a hrou koncom novembra, bude i pôvodný videoklip k piesni One More Chance, ktorý Michael natočil v roku 2003. Set by mal obsahovat i videoklip k novému singlu a obal by mal byt zlatej farby s premenlivou animáciou a bookletom vo vnútri. 

ZDROJ
Fun at Neverland

29. září 2010 v 20:33 | BarisQa |  Videa
Prostě...no coment...♥♥♥


Mop

29. září 2010 v 18:46 | BarisQa |  Zajímavosti a zábava
Drobná historka z Prahy:


Když Michael s doprovodem potkal u výtahu uklízeče pana Josefa Krále, ptal se ho co má napsáno na cedulce. A ten mu napůl česky, napůl anglicky opdověděl
"Vy - king of pop. Já - king of mop"

YANA - zajímavé

27. září 2010 v 16:45 | BarisQa |  Zajímavosti a zábava
Tuhle záležitost jsem objevila na YT.

The original c. 1993 version. You Are Not Alone" was a hit single presented by R&B singer-songwriter R Kelly to Michael Jackson in 1995 and included in the album History. The single was the first ever to debut at number one on the Billboard Hot 100, but only remained there for one week.

pokračování v c.č.

Hádanka 03

24. září 2010 v 18:41 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
3. kolo VBS a opět máte za úkol poznat, co že je to za song. No, hodně štěstí :)
Hádat můžete do pátku 1.10. a účastnit se mohou i ti, kteří nehádali v minulých kolech :)

1.


2.

UKONČENO 
1. Fall again
2. I can´t help it

Making of Scream??

22. září 2010 v 16:28 | BarisQa
Znáte michaelpictures.net? Ale určitě.....mají tam zajímavou záležitost, tzv. "screen captures". Tahle záležitost se dost často vyskytuje u "short films". V podstatě to znamená, že vezmou video, nafotí každý zlomeček sekundy a pak to hodí na net. No, když to jeden prohlíží, tak u toho občas dostane záchvat smíchu, copak že to je za záběr. No, a často to dopadá takhle: 

Thriller dance zrušen nadobro

20. září 2010 v 18:33 | BarisQa |  News
Akce Michael Jackson FOREVER & THRILLER WALKIN´ PRAGUE 2010 je za námi a my děkujeme vám, kteří jste se tančení po Praze a party v SaSaZu zúčastnili.

Přijměte naše obrovské poděkování jak za vaší účast, tak za váš zodpovědný přístup, který byl stejně důležitý, jako samotná účast.
Z vlastního zájmu jste se naučili relativně složitou choreografii, vymysleli a vyrobili jste si nápadité zombie masky a byli jste ochotní v nich více než tři hodiny chodit mezi lidmi po Praze. To všechno hrálo svou roli v celkově nezapomenutelné atmosféře, kterou se nám společně podařilo vytvořit a doufáme, že i vám se tyto akce líbily?

Ale přesto všechno je pro nás velmi zarážejícím a smutným faktem, že dlouho dopředu připravovaná akce na počest Michaela Jacksona zaznamenala větší zájem u lidí, kteří se k nám přidali až během uplynulého roku v souvislosti s přípravami na taneční světový rekord, než u dlouholetých fanoušků, z nichž mnohé navíc osobně známe. Zcela jistě to byl jeden z důvodů celkově velmi nízké účasti jak na Thriller Walk, tak na party v SaSaZu, ani nemluvě o mega akci Pyro Music Laser fest 2010, kde byl zcela jiný počet přihlášených, než opravdu zúčastněných, aniž by se kdokoli z těch přihlášených třeba omluvil, že dorazit nemůže, či nechce.

Je pro nás zcela nepřijatelné, že mnozí z fanoušků byli schopni svou neúčast na akci na počest Michaela Jacksona, o které věděli už dlouho dopředu, odůvodnit nepříznivým počasím nebo nepřekonatelnou vzdáleností. Přitom jsou jedinci, kteří jen kvůli akci přijeli ze Skandinávie, z Rakouska, ze Slovenska, z Dublinu či z Moskvy. O to víc nás mrzí přístup těch, kteří se mezi skalní MJ fanoušky hrdě hlásí, ale jejich skutečný přístup a zájem tomu jaksi neodpovídá.

Velmi nízká účast na party Michael Jackson FOREVER v SaSaZu mluví za vše. Tento velký a elegantní klub jsme zvolili především vzhledem ke zkušenosti s velmi úspěšnou party Michael Jackson´s THRILLER NIGHT, kterou jsme v SaSaZu pořádali 8. května. A to v očekávání, že na výročí Michaelových nedožitých 52. narozenin bude účast fanoušků ještě mnohem vyšší. Chtěli jsme Michaela opět oslavit společně s vámi všemi naplno a stylově.

Po náročném vyjednání všech zvýhodněných podmínek pro vás (vstup zdarma a od 15let, levnější pití, tématické koktejly atd.), jsme, stejně jako vedení SaSaZu, očekávali odpovídající návštěvnost. To byl hlavní důvod, proč na naše požadavky management SaSaZu přistoupil. Reálná účast však skončila hluboko pod úrovní, která by se dala označit jako uspokojivá. Což znamená především smutný fakt, že v SaSaZu (a dost pravděpodobně ani v žádném jiném větším klubu) už žádnou Michael Jackson party pořádat nebudeme, protože nám už jednoduše nebudou věřit.

Věřte nebo ne, přípravy všech našich akcí nás stojí spoustu energie, času a peněz. Přípravy na sobotu 28. 8. 2010 nás stály rok intenzívní dřiny a zásadním způsobem zasahovaly do našich soukromých životů, které jsme organizačním povinnostem ochotně zcela podřídili. Ano, bylo to především kvůli původně plánovanému pokusu o překonání světového rekordu, který jsme nakonec byli donuceni přesunout na příští rok. K přípravám na akci Michael Jackson FOREVER & THRILLER WALKIN´ PRAGUE jsme však přistupovali s úplně stejným odhodláním a s úplně stejnou zodpovědností, protože měla z hlediska úcty k Michaelu Jacksonovi úplně stejnou váhu a důležitost, jako případná velká show KING OF POP FOREVER.  

Chápeme, že pro některé z vás je to nepředstavitelné, či jednoduše nevěříte jak složité je zorganizovat něco takového, jako taneční pochod Prahou s ozvučeným doprovodem. Ano, není nic jednoduššího, než na akci přijít, zadarmo se pobavit, a obohacení o spoustu nových zážitků a kamarádů zase jít spokojeně domu. Ale aby taková akce vůbec mohla vzniknout, musí jí někdo připravit a zorganizovat. Ten někdo po těch náročných přípravách a rozhodování jak by to bylo nejlepší, aby to bavilo co nejvíce lidí, pak nechce nic víc, než aby na tu akci co nejvíce lidí přišlo. Když však o (dobře připravenou a zorganizovanou) akci není takový zájem, aby měl ten někdo chuť a motivaci tu akci opakovat, natož se snažil připravit mnohem větší akci, nemůže se nikdo divit, když žádnou další akci už organizovat nechce.

Přesně v takové situaci jsme se ocitli my. A proto, než abychom riskovali nízkou účast fanoušků Michaela Jacksona na akci, která má být určena především jim, a než abychom riskovali spojení takového případného propadáku se jménem Michaela Jacksona, a než abychom další rok žili v neustálém nervózním napětí, ve stresech a v nervech, kterým jsme celý uplynulý rok museli čelit denně, rozhodli jsme se k razantnímu a pro většinu z vás nečekanému kroku.

Rušíme plánovaný pokus o překonání světového rekordu v největším počtu lidí jednotně tančících choreografii z videoklipu k písni Thriller, známý jako THRILLER DANCE REKORD. Oficiálně jsme již ukončili všechny přípravy. V této chvíli zatím nevíme, zda zrušíme i další plánované akce a projekty, které měly být určeny především vám, fanouškům Michaela Jacksona. Zcela jistě však víme, že nic dalšího nelze realizovat bez vaší podpory!

Jsme si jisti, že po tom všem krásném, co jsme všichni společně již prožili, po všech těch dojemných momentech, kterých jsou naše akce plné a které tvoří tu jedinečnou "MJ fans" atmosféru, by byla velká škoda naší činnost zcela ukončit. Nemůžeme však nic dalšího organizovat jen tak naslepo. Proto záleží pouze na vás a na vašem zájmu o další společné akce.

Děkujeme za pozornost a přejeme všem klidný začátek podzimu.

O další činnosti a případných srazech českého oficiálního fanklubu Michaela Jacksona vás budeme včas informovat. Budeme rádi za všechny vaše návrhy, otázky, kritiky a především za aktivní účast na těchto projektech.

Váš Organizační team.

New dess

20. září 2010 v 18:22 | BarisQa |  Blog
Po dlouhém boji jsem to vzdala :D a dessy už si budu objednávat od lidí, kteří umí s grafikou. Tenhle je od Michelle

VBS - vyhodnocení 2. kola

18. září 2010 v 20:56 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Správná odpověď je ....... Brazilská verze TDCAU.
hádanka


Což na 100% uhodla Saska.
Takže body:
Tohle kolo/celkem

Saska - 2/2
Terušš - 0.5/1.5
Anet.k - 0/1
MiSha - 0.5/0.5
Christina Jackson - 0/0.5
Další kolo bude asi příští týden...no uvidí se :)

Novinky - jak ta horká brambora

16. září 2010 v 19:16 | BarisQa |  News
Doktor Conrad Murray se ohradil proti žalobě od Joe Jacksona s tím, že v ní není zapsáno, že za smrt Michaela je odpovědný také doktor Arnold Klein, Michaelův dlouhodobý přítel a lékař. Murray říká, že Klein je také z části vinen za Michaelovu smrt a také tvrdí, že tento dermatolog Michaelovi předepisoval léky až do 18tého června, tedy týden před Michaelovou smrtí. Murray také řekl, že byl najmut od AEG, aby odstavil Michaela od Kleina, protože AEG mělo obavy, že Klein Michaelovi předepisuje moc léků. Doktor dále také obvinil 7 dalších doktorů, kteří byli Michaelovi nablízku v době jeho smrti. Tým obhajoby také požádal soud, aby zavrhl žalobu od Joe Jacksona s tím, že Joe Jackson nemůže nereprezentovat Michaela, jelikož není součástí 'MJ Estate'.Matka Michaela Jacksona, Katherine Jackson, zažalovala včera společnost AEG Live, která organizovala turné This is it. Katherine tvrdí, že AEG byla zodpovědná za činy doktora Murraye, který Michaela zabil. AEG prý nesplnila dohodu a nedodala Murrayovi zdravotní pomůcky, které by Murrayovi pomohly zachránit život Michaela poté, co se mu zastavilo srdce. V žalobě se tvrdí: "AEG měla zákonnou povinnost starat se o zdraví Michaela Jacksona. V zájmu vysokých zisků ovšem nebrala v potaz fyzický stav Michaela Jacksona. Díky jejich činům a přehlížení ztratily tři děti svého otce." Katherine se soudí jménem dětí a není řečeno, co žádá.

Doktora Murraye najala společnost AEG, aby dohlížel na Michaela a AEG mu měla zaplatit. AEG ale nyní tvrdí, že Michael zemřel před sepsáním smlouvy mezi Murrayem a AEG, a proto nejsou nijak zodpovědni. Kenny Ortega je také zmíněn v žalobě jako obžalovaný.

Můj názor: Jak řečeno v názvu článku.....už fakt nevědí, na koho by to ještě hodili. 

Badesalz

14. září 2010 v 20:11 | BarisQa |  Zajímavosti a zábava
Tak tohle mě dostalo. Poslouchám si tak mjtunes.com a najednou takový podivný zvuky...no jasný že jsem poznala začátek Black or White.................ale ta verze xDDDD jakási německá dvojice bavičů, kteří si říkají Badesalz "nazpívali" Black or White xDDDD. No jestli jste ještě neslyšeli BoW v dechovkový verzi, tak si poslechněte tohle: (je to i s dost originálním klipem xDDD)


Neoficiálny mobil v Japonsku

13. září 2010 v 19:21 | BarisQa |  News
Podľa stránky http://mobile-mj.com/ sa od septembra ponúka neoficiálne mobil, ktorý obsahuje v pamäti nielen biografiu Michaela, ale aj film Ghosts, a fotky. 

(V starších správach - 20.7.2010 - som informoval o licenciách pre Áziu) 

Obrázek

Obrázek


Zdrojík - mjjsource.eu

Z Brava

11. září 2010 v 23:15 | BarisQa |  Ostatní
Tohle jsem objevila na Bravo.cz:

JOE JACKSON: "NECHTĚL JSEM, ABY BYL MICHAEL GANGSTER!"

STARS: Joe Jackson:
Zdroj: Profimedia.cz
Dokud byl ještě Král popu naživu, často si stěžoval na tyranskou výchovu svého otce!
Fackování a bití doplněné drsnými zákazy! Takové bylo dětství Michaela Jacksona. Jeho otec Joe ale tvrdí, že tvrdá výchova měla svůj smysl.

"Musel jsem být takový. Měl jsem strach, že se mé děti dostanou do některého z pouličních gangů," vysvětluje Joe a zároveň popírá, že Michaela surově bil: "Občas jsem mu dal pohlavek nebo plácl přes zadek. Nic horšího jsem nikomu z dětí neudělal!"

Táta MJ se bál, že syna svedou špatní přátelé: "Pár Michaelových spolužáků zakotvilo po škole v gangu, žili na ulici a teď jsou z nich feťáci nebo sedí ve vězení. Musel jsem být přísný!"

Joe, litujete toho, jak jste se v dětství k Michalovi choval? "Teď, když nás můj milovaný syn opustil, často přemýšlím o tom, jestli jsem byl dobrým otcem. To už se nedozvím. Jsem si ale jistý, že pokud bych měl další dítě, vychovával bych ho úplně stejně! Snažil jsem se a ničeho nelituji!"


Hádanka 2

11. září 2010 v 21:11 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Takže druhé kolo VBS. Doufám, že to bude jednodušší než minule :)

A moje otázka: Ze kterého Michaelova klipu (pardon....short filmu) je tenhle záběr:
hádanka

Co je VBS?   Vyhodnocení minulého kola

Tak jsem zvědavá, kolik odpovědí bude tentokrát :)

UKONČENO 

Zastupitelé Prahy 7 zamítli Jacksonovu sochu na Letné

8. září 2010 v 17:56 | BarisQa |  News
Zastupitelé Prahy 7 vzali v potaz názor obyvatel Letné a vyslovili nesouhlas s umístěním busty zesnulého zpěváka Michaela Jacksona v Letenských sadech.
Socha na Letné nebude, rozhodli radní.
Podle starosty Marka Ječménka (ODS) se prostor poblíž bývalé Stalinovy sochy hodí na kratší výstavy uměleckých děl, ne jako trvalé místo pro Jacksona sochařky Daniely Kartákové.
Socha zde přitom měla stát už od konce srpna. Helena Babická, která akci organizuje, Právu sdělila, že je třeba veřejnost lépe seznámit s projektem.
"Celá kampaň proti soše v křoví je účelová," uvedla Babická s tím, že povolení pro instalaci sháněla rok, i když se mohla opřít o záštitu primátora Pavla Béma (ODS).


Můj názor: Další peripetie okolo tohohle projektu. Obdivuji Helenu Babickou, že se ještě snaží. A taky si řikam, jestli to má cenu (prosim, nekamenujte mě, ale jak dlouho tam ten památník vydrží, (teda jestli tam vůbec bude), než ho to kvantum odpůrců zlikviduje???), ale zase na druhou stranu by byla škoda, kdyby to celý spadlo "do kanálu" jak se říká. A vůbec! Co maj co zamítat???? 2 metry čtverečný a všichni se můžou podělat!!! (Achjo, už se zase vztekam)


zdroj: novinky.czVBS - vyhodnocení 1. kola

8. září 2010 v 17:41 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Mno, tak to jste mě fakt dostali :D. Jenom tři se pokusily odpovědět, ale nikdo neuhod všechno....takže pozměňuju bodováno, ale nejdřív správný odpovědi 

1. Mind is the magic
2. On the line
3. The way you love me
4. a poslední If you only believe

Body za tohle kolo:

Christina Jackson měla jen 2. takže 0,5 bodu

Terušš  (omlouvám se za špatně napsané jméno, ale neumim takový ty ouška :)) měla všechno až na 4. takže 1 bod

MiSha bohužel nic, příště :)

Anet.k se nemohla zúčastnit, ale její výsledek by byl stejný jako u Teruš, takže taky 1 bod. 

Body celkem:

Terušš: 1
Anet.k: 1
Christina Jackson: 0,5
Ostatní: nic :)


Další kolo bude tenhle nebo příští týden


Whatever happens a to hned třikrát

6. září 2010 v 19:21 | BarisQa |  Videa - Speciál

Začnu tím  ..... no....nevím...:D nemám tušení, o co se ti dva v tom videu pokoušejí, ale pro pobavení to je dobrý, mno pokud vám to ovšem přijde vtipný. To už je každýho názor.

jestli se to nezobrazilo, tak tady


Tady je pokus jakéhosi fanclubu natočit "oficiální" klip. No, posuďte sami, jak se jim to (ne)povedlo.


A tady, konečně, oficiální video (pardon, short film :D), které vyšlo 29.8.2010 v produkci mjtunes.com. Z těch tady určitě nejpovedenější, i když já bych si tam 100% našla věci, který bych zkritizovala, ale budu mlčet jak hrob :)


Zajímavost xD

4. září 2010 v 14:57 | BarisQa |  Zajímavosti a zábava
Zajímavost o Billie Jean (z wikipwdie)

 Imitation became so severe that, despite pupil protests, Bound Brook High School banned students from wearing a single white glove like Jackson had on during the performance of "Billie Jean" at Motown 25: Yesterday, Today, Forever .


volně přeloženo, jistá škola zatrhla svým žákům nosit
jednu rukavici po vzoru "Motown 25: Yesterday, Today, Forever". 

No neni to uhozený??? :DDD ty učitelé jsou fakt někdy na zabití :DD


Troška organizace

4. září 2010 v 14:55 | BarisQa |  Blog
nikdy neuškodí. :)

Tak zaprvé se omlouvám za ty dvy dny, co jsem tady nebyla. :)

Za druhé: Vyhlašuju velkou blogovou soutěž. O co go? Občas tady najdete článek s názvem: Hádanka. První už máte tady. Jeden článek=jedno kolo. Ten, kdo první napíše správnou odpověď, tak bude mít týden reklamu na blogu a zisk 2 body do VBS. Druhý získá 1,5 bodu a ostatní, kteří odpoví správně, 1 bod. Na odpovědi budete mít čas 1 týden. Na konci soutěže, toť 31.12.2010, vyhlásím podle počtu bodů vítěze a co dostane ještě nevím :D (musim vymyslet).

No doufám, že jste to pochopili :D 

Jo a když už jsme u tý organizace, laskavě mi konečně začněte psát reklamy do reklam!!!!