Červenec 2010

Z mého druhého blogu....

25. července 2010 v 22:35 | BarisQa |  BlackList
mě napadlo sem zkopírovat tenhle článek. Psala jsem ho potom, co jsem projížděla diskuse k plánovanému památníku MJ na Letné. Byla jsem vytočená na nejvyšší míru, podle toho ten článek taky vypadá. :) je to sice už delší dobu, ale dávám ho sem, prosím vyjádřete se k tomu. Díky.
Vaše BarisQa

c.č.

Pražské metro

25. července 2010 v 19:03 | BarisQa |  Moje výlevy
Jedu metrem. Sedím a koukám na dveře, koukám docela smutně. Docela dost smutně. Protože se mi po něm stýská. Ještě minulý týden tady byl. A teď je tu jenom bílé místo. Doslova. To je všechno, co z něj zbylo. A mě nezbývá než doufat, že se vrátí. Zmizel rychle, nečekaně. 


Odstavec nahoře je o letáčku. O obyčejném letáčku, který ale pro nás znamenal hodně. Letáček na Thriller Dance. Ještě minulý týden tam byl a tenhle týden už ne. A je to takový smutný. 

Jediný, čím se můžeme utěšovat, je že tahle akcička se bude konat příští rok. Snad. Upřímně řečeno, mám pocit, že nejlepší příležitost pro uspořádání vzpomínkové akce jsme propásli. Thriller Dance se začali chytat už i média a teď najednou se všechno posouvá. Není to zrovna dobrá "reklama". No tak snad to dopadne.

_______________________________________________________________________________

A teď už k blogu. Stále je pozastaveno, příští týden určitě, další asi taky. Tak si mě Sb, prosím nemažte. 

A ještě něco k mým SB. Pořád se ještě najdou tací, kteří píší reklamy zásadně pod články, což mě už začíná vytáčet. Tak s tím zkuste něco dělat, budu ráda.

Tak já se zase loučim, Užijte si prázniny a v srpnu se snad v Praze potkáme. ;) Papa

Pořad na "Praze"

18. července 2010 v 21:28 | BarisQa |  Videa
PŘEDNASTAVENO


Pamatujete si na tento článek? Tak tady se mi podařilo na netu sehnat záznam pořadu vysílaného na ČR 2 dne 27.6. Takže komu to uteklo, ten má teď šanci si pořad poslechnout. :)


http://www.rozhlas.cz/default/default/rnp-player-2.php?id=2085208&drm=

!!!DŮLEŽITÉ!!!

16. července 2010 v 18:42 | BarisQa |  News
Vážení MJ fanoušci a zájemci o účast v pokusu o světový rekord THRILLER DANCE, dovolte, abychom vás seznámili s aktuální situací kolem soboty 28.sprna 2010 a naší plánované akce. Věřte, že napsat následující řádky nebylo vůbec nijak snadné, přesto je nezbytně nutné vás všechny 
o současném stavu informovat. 

Jak všichni dobře víte, uskutečnění celé události je zcela závislé na finančních možnostech, tedy na štědrosti sponzorů. Bez nich událost takových rozměrů uskutečnit nelze. Proto jsme s nabídkou na spolupráci oslovili celou řadu známých společností a firem. Několik z nich jsme naším projektem skutečně zaujali a jejich zástupci vyjádřili o spolupráci zájem. I přes jejich zájem však nastal nepříjemný problém. Společnosti, které o spolupráci na tomto projektu zájem projevily, mají již pro tento rok zcela vyčerpané své rozpočty určené na sponzoring. To znamená, že nám pro tento rok nemohou poskytnout finanční prostředky v takové výši, abychom akci mohli uskutečnit na plnohodnotné úrovni. Nabídli nám však možnost spolupráce v příštím roce. Ano, tušíte správně. Znamená to celou akci i s uskutečněním pokusu o překonání světového rekordu v tanci o rok posunout

Vzhledem k tomu, jak málo času do 28. srpna 2010 nyní zbývá, a v souvislosti s tím, že sponzorské možnosti všech oslovených společností jsou víceméně obdobné, dospěli jsme po velice důkladném a pečlivém zvažování všech plusů a mínusů k závěru, že pro klidný, bezpečný a především úspěšný průběh události bude ze všech myslitelných důvodů nejrozumnější a pro samotnou akci nejpřínosnější na tuto možnost přistoupit. 

Nezbývá nám tedy nic jiného než oznámit, že akce KING OF POP FOREVER & THRILLER DANCE REKORD se uskuteční v sobotu 25. června 2011! Jsme si velmi dobře vědomi, že jste se všichni na tuto akci, stejně jako my, letos velice těšili. Nejen proto je nám nesmírně líto, že se akci nepodaří uskutečnit již tento rok, podle našich původních představ. Ujišťujeme vás však, že to v žádném případě není konec! Michael Jackson se také nikdy nenechal odradit krátkodobou nepřízní osudu. Proto se ani my nehodláme vzdát a pro uskutečnění akce v příštím roce jsme odhodláni udělat vše, co bude třeba! Všechny vás proto moc prosíme o zachování klidu a o maximální možné pochopení. Už takhle to pro nás není vůbec snadné, přesto již nyní připravujeme na sobotu 28. srpna náhradní program. Například se můžete těšit na tančení v ulicích Prahy podobné tomu, které jsme uskutečnili minulý rok při TRIBUTE DANCE BEAT IT. Další důležité podrobnosti o programu se dozvíte včas a můžete si být jisti, že uděláme vše proto, abychom si i bez velké akce ten den všichni skvěle užili! 

Váš organizační tým 
KING OF POP FOREVER

Kdo se moc ptá....

14. července 2010 v 20:42 | BarisQa |  Blog
Achjo. (no to je fakt optimistický začátek xD). V první řadě, omlouvám se, hlavně SBéčkům, že sem vůbec nechodím. Důvod? Prostý a jednoduchý. Prázdniny. Nemám čas dřepět u netu. Tenhle víkend se sem snad dostanu, příští týden možná, a ten další asi vůbec. Za což se velmi omlouvám a budu pozastavovat blog. Od teď na dobu neurčitou, ale asi tak tři týdny. Prosím SBéčka, nemažte si mě. Sice budu mít pozastaveno, ale určitě se sem párkrát dostanu a stavím se u vás. Jak mi vyjde čas.

A co vy? Jak si užíváte prázdniny? Já teda super. Klídek pohodička.........:)....

Tak báj báj a mějte se krásně, užívejte volna (jestli máte, a jestli ne, užívejte práce xD) a ve zdraví :)

A Place with No Name na novom albume

10. července 2010 v 21:06 | BarisQa |  News

Ak všetko pôjde podla plánu a koncom roka výjde nový album Michaela Jacksona, mala by sa na ňom objaviť i pieseň "A Place with No Name", ktorej úryvok sa v minulom roku objavil na internete. Je re-makeom singlu "A Horse with No Name" skupiny America z roku 1972. Informácia pochádza od autora piesne Deweyho Bunnella. Druhou "istou" piesňou na albume bude "Another Day", ktorá vzišla zo spolupráce s Lennym Kravitzom

okopčeno z michaeljacksonweb.cz

BarisQa (já): To album si určitě koupim :) teda jestli vyjde

13. díl - Pořád jen přátelé?

7. července 2010 v 14:53 | BarisQa |  FF-Jen přátelé(?)
Poslední díl povídky. No trošku se zpožděním, myslím kvůli něčemu, čemu se říká tvůrčí krize :D Ale doufám že se vám ten závěr bude líbit. Trošku jsem to odflákla, se mi nechtělo psát :D.


Objevila jsem....DOPORUČUJI!!

3. července 2010 v 22:16 | BarisQa |  Zajímavosti a zábava
PŘEDNASTAVENO


...novou internetovou galerii Michaelových fotek. Možná jí někteří znáte, ale já o ní teda až do teď nevěděla. Je to michaelpictures.net . Abyste měli přehled o co go, tak tady máte moje vlastní porovnání se známější galerií, s mjjpictures.com . 


PLUSY OPROTI MJJPICTURES

+ je napůl česky
+ najdete tady hodně fotek, které na mjjpictures nejsou, třeba různý photoshooty, ale i třeba fotky typu fotografa, který se dotane všude, a různý specialitky ...atd...
+ fotky nemají pečet nebo jak to nazvat, prostě takový ten pásek s adresou galerie
+ 136 000 fotek na michaelpictures je oproti nějakým 17 000 na mjjpictures trochu rozdíl (no jestli nekecaj....fakt jsem to nepočítala xD)
+ web je poměrně mladý a fotky neustále přibývají 

MÍNUSY OPROTI MJJPICTURES

- rozhodně složitější navigace i když čím déle se tam hrabu, tím mi to připadá jednoduší, i když navigace na mjjpictures mi přijde lepší
- pomalejší načítaní stránek - i když zase tak markantní rozdíl to není
- co bych týhle galerii ještě vytkla? snad jen tu celkovou nepřehlednost a taky tak trochu nefunkční vyhledávání (který jsem ovšem na mjjpictures vůbec nenašla) - najde jenom to, co chce :)

MŮJ ZÁVĚR: tak zaprvý nemám tušení, proč jsem vlastně psala ty řádky výš, ale berte to jako recenzi :) ale co se týče těch dvou galerií - víc se mi líbí michaelpictures.net i přes všechny ty nedostatky - ta nepřehlednost je dost velkej nedostatek. A co vy? Ktará galerie je podle vás lepší? hlasujte v anketě :)Loučím se s váma...:((

2. července 2010 v 16:54 | BarisQa |  Moje výlevy
Ale jenom na čtyři dny. Pak se určitě zase ukážu. Holt, prázdninový program začíná, v červenci to ještě bude OK, budu mít přístup k netu, ale srpen nevim nevim. A taky se pokusím dopsat poslední jeden či dva díly povídky. Ano, povídka bude končit. Tak se těšte :D. 
SB, prosím nemažte mě (no ono to je jenom 4 dny....).
Tak ahojky, užijte víkend a dny volna ve zdraví.
Vaše BarisQa 
svatozář
 To určitě neni fotomontáž....to je prostě svatozář.

Fasáda xD

1. července 2010 v 20:17 | BarisQa |  Obrázky

fasáda