Květen 2010

Novinky

31. května 2010 v 17:50 | BarisQa |  News
MURRAY NAVŠTÍVÍ FOREST LAWN


Doktor Conrad Murray, osoba odpovědná za Michaelovu smrt, navštíví Michaelovu hrobku a to v době výročí úmrtí krále popu. Zdroje blízké Murraye tvrdí, že je Michaelovou smrtí zarmoucen až zničen. Murray údajně navštěvuje hrobku velmi často, ale většinou není spatřen médii, jelikož příchází brzo ráno nebo pozdě večer.

BarisQa (já): "no coment"


GALAVEČER TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON


Slavnostní galavečer TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON se bude se konat v Divadle Hybernia v centru Prahy (naproti Prašné bráně) dne 25.6.2010. Od 18:00 hod. ve foyer proběhne krátké uvedení výstavy uměleckých děl inspirovaných osobností M Jacksona, promluví někteří z vystavujících umělců. (Bude i dortová bitva přesně podle Michaela - tedy skoro...) Od 19:00 - 22:00 se koná vlastní představení v hlavním sále.

Zveme Vás na jedinečný program, v němž se o své vyznání či vzpomínku na krále popu podělí účinkující, mezi nimiž nebudou chybět skutečné špičky české kulturní scény:
- Karel Gott
- Jitka Zelenková
- Petr Kotvald
- Qaša a taneční skupina IF
- Richard Pachman
- sólisté konzervatoře Banská Bystrica

Jako skutečné hvězdy budou tančit děti z dětského domova Dolní Lánov a vozíčkáři z taneční skupiny Freedom 4 Leony Kubešové. Nebudou chybět představení imitátorů, taneční choreografie, promítání videoklipů, strhující show, speciální efekty, magická atmosféra... Dále zde zažijete mnoho překvapení (například módní prohlídku ve stylu THRILLERU...a zbytek se dovíte opravdu až přímo na místě).

Vstupenky budou brzy v předprodeji na všech obvyklých prodejních místech, dále v pokladně Divadla Hybernia a prostřednictvím organizátora:

Občanské sdružení
PROJECT: HEAL THE WORLD, o.s.
E-mail: info@heal-the-world.cz
Tel.: (+420) 737 342 384 

BarisQa (já): Tak na tuhle akcičku se chystám, ale nevim jestli se mi podaří sehnat vstupenky....ale byla bych ráda

okopčeno z
michaeljacksonweb.cz


Dnešek? xD

28. května 2010 v 20:48 | BarisQa |  Moje výlevy
KONTROLA SB - ještě se nazapsali: Verysek, Majka, Roman Jackson, Saska a Christina Jackson (Saba a MJJforever mají pozastaveno)

Ahojky moji milí. Tak se ozývám, abych vám zdělila zajímavý zážitek. Kde začít? No asi od začátku xD. Takže, teď byl maturitní týden, takže jen 4 hodiny denně ve škole tzn. pohoda. Ale dneska jsme už měli výuku normal :(.....ale druhou hodinu jsme šli do kina na vystoupení ZUŠky (základní umělecké školy). Mno a to byla sranda. Nejdřív tam skoro hodinu hráli na rozličný nástroje a zpívali. Mno a pak byly tři taneční vystoupení. Jenom pro informaci, byl tam děsnej moderátor, kterej hučel, polykal písmenka a mluvil potichu xD. První vystoupení bylo nějaká polka, druhý kdovíco (tam tancovali na nějakou písničku myslim od Nohavici) mno a to třetí......už asi tušíte ne? xD
Moderátor: ,,A teď Billie ...
úplně jsem se lekla mno lekla v pozitivním slova smyslu jenže ten dědula dodal:
,,Joe"
Tak jsme si pomyslela no nic jenže hned za tim:
,,Michael Jackson"
,,Cóže? Jakej Billie Joe?" vypískla jsem. Mno jasně že mi došlo že ten uhučenej dědek měl na mysli Billie Jean. xD
Mno jenže tim to neskončilo. Na pódium vyběhly nějaký holky v džínách a bílejch tričkách a první čim začaly: značně nezdařilý skupinový moonwalk. xDDD Mno řeknu to rovnou, začala jsem se šklebit a zrudla jsem jak rajče.
,,Jen ať nedělaj tamto!" vyslovila moje kámoška, sedící vedle mě, která úplně nesnáší MJ. xDD Začala jsem se šklebit ještě víc. No a co z toho nakonec vylezlo? Tu choreografii vymyslela učitelka, takže nic moc, ale byla to sranda, já měla celou dobu vtipný poznámky k tý mojí kámošce, která byla střídavě zelená a bílá, zato já byla celou dobu jak rak xDDD. 
Na konci vystoupení se ještě ta kupa holek pokusila o moonwalk, trochu zdařileji, ale stejně jsem byla nucena prohlásit: ,,Zlatej Chodúr" xDD. To bylo poslední vystoupení celého programu. Vyšli jsme ze sálu a já se smíchem řekla mojí kámošce:
,,Se divim žes nepotřebovala kýbl!" Načež ona opět zezelenala, tak jsem jí s obrovským výtlemem ukázala směr k záchodům xDD (nakonec tam nešla xDD). A já jsme se pak celej zbytek dne šklebila xDD A směju se ještě teď když to píšu :) xDD

Jo a ještě na obědě jsem seděla u stolu a probíraly jsme s mojí kámoškou (jinou) něco moc moc důležitýho a zrovna kolem prošel kluk s nápisem KING OF POP na tričku. Z toho vyplívá že jsme se zakoktala, přeřekla a pak jsem na chvilku stihla načež jsem se snažila svojí kámošce koktavě vysvětlit, kdo za ní teď prošel xDDD No prostě super super den xDDD

Mno a už vás nebudu otravovat, koukam že to je dost dlouhý co jsem napsala :) Mějte se krásně ahojky :)6. díl - A tak šel čas.....

27. května 2010 v 13:59 | BarisQa |  FF-Jen přátelé(?)
Tááák další díl tady  Ale nejdřív ještě trošku mých keců
1) Dneska mam trošku rozjetou náladu, tak se nelekejte těch smajlíků 
2) Ha! Kdo si toho všim?  No jo new dess jestli to tak můžu nazvat  No já osobně nevim, takže pls komentííííík
3) A k povídce: Trošku jsem se zasekla na jedný větě, takže teď mám dopředu už jenom dva díly a času málo hehehe  což je blbý  ale snad něco napíšu
4) KONTROLA SB POOOOOKRAČUJE TADY ještě se nezapsali:  Verysek, Majka, Roman Jackson, Saska a Christina Jackson (Saba má pozastaveno a MJJforever má cosi s PC)

Tááák keci v kleci skončily  a tady je povídka
v c.č. 

Spol. diplomek za bleskovku

26. května 2010 v 15:00 | BarisQa |  Diplomky
PŘEDNASTAVENO

Trochu opožděně (za což se omlouvám), ale přece, diplomek za minulou bleskovku. Tak doufám, že se vám líbí :). Doufám, že jsem na někoho nezapoměla a pro Sasku - napsala jsem kratší verzi tvého jména, doufám, že ti to nevadí :)
A ještě abych nezapomněla, nezapomeňte se zapsat do kontroly SB TADY .
spol za blesk
Ještě jsem vás chtěla poprosit - už dlouho hledám na YT oficiální klip s History (s tou diskoškou nebo jak to nazvat a tak) tak kdybyste někdo měl odkaz tak mi ho pls hoďte do komentáře, budu ráda. Díky :)

KONTROLA SB

25. května 2010 v 14:54 | BarisQa |  Blog
Takže oznamovaná kontrola SB je tu. 
Bude do 5.6. to je nějakých 11 dní, to by měli stihnout všichni.
Kdo se nezapíše, MAŽU! Možná udělam někde vyjímku.....to se uvidí.
Takže do komentáře:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Chceš být dál SB?

Tak doufám, že nebudu muset moc mazat svoje milovaný SB :) 

Zpět + novinka

24. května 2010 v 15:41 | BarisQa |  News
Tak se ozývám. Veletrh skončil a mě se podařilo napsat jednu větu povídky :D Takže nic moc :) ale nebojte, o další díl vás neochudím. Jsou maturity, takže máme jen 4 hodiny denně takže mám čas psát doma. 
A nějaký novinky:

Fanoušci Jacksona mohou strávit noc s jeho osobními věcmi

Zakladatel sbírky memorabilií Michaela Jacksona v japonském Tokiu nabízí možnost jeho fanouškům vyspat se mezi věcmi svého idolu přímo v expozici umístěné v Tokijské věži. Sbírka Neverland Collection tu byla vytvořena jako svatyně k uctění památky popového krále. 

Do Tokijské věže, stavby inspirované pařížskou Eiffelovou věží, už zavítalo více než 300.000 lidí od 1. května, kdy tu byla otevřena jediná oficiální výstava o Michaelu Jacksonovi, který zemřel 25. června 2009 ve věku 50 let. Jeho fanoušci mu teď mohou být blíž, alespoň prostřednictvím věcí, kterých se dotýkal. "Ta představa může pro západní kulturu vypadat trochu podivně, ale v Japonsku je tradice být s ostatky a věcmi drahých zesnulých při výročí jejich skonu významným rituálem," říká mluvčí muzea Hirojuki Takamura. 

Od neděle se mohou fanoušci postavit do fronty, z níž budou náhodně vybráni ti, kteří budou smět 25. června zůstat v muzeu uprostřed Jacksonovy expozice přes noc. "Možnost strávit výroční den Michaelovy smrti společně s takovými věcmi, jako je oblečení, které nosil, předměty z jeho domu, bezpočet cen a videonahrávek, to by byl nezapomenutelný zážitek," říká Jacksonova fanynka Mamiko Moriiová, která se v neděli určitě postaví do fronty. "Byla jsem na téhle výstavě už osmkrát a pokaždé mám pocit, že jsem se o kousek víc přiblížila Michaelovu odkazu," dodává. Zdroj: idnes.cz

z michaeljacksonweb.cz

BarisQa (já): Zajímavý zvyk....nejdřív
mi to přišlo s prominutím jako pěkná uhozenost, ale jinej kraj jinej mrav....neni to až zas tak špatný...:)

Překvápko!! :D

22. května 2010 v 16:07 | BarisQa |  Moje výlevy
Překvápko!  Jsem tady! Na veletrhu se vyskytla jedna milá osůbka, která mi půjčila net v USBéčku. Takže oběhnu SB a mizim :). Co se týče grafiky, oba programy co mám, jsou v AJ, takže se snima ještě musím naučit. A povídka? Napsala jsem 1 větu :D......ale budu se snažit jindy :). Tak ahojky moji milí :) Mějte se hezky :)

PS: brzo, neříkám kdy, bude kontrola SB :) 

Veletrh

21. května 2010 v 15:50 | BarisQa |  Moje výlevy
Ahojky moji milí.
Celí víkend tady nebudu. No, možná se tady stihnu stavit večer, ale nevím, v sobotu a neděli jsem v Liberci na veletrhu Dům a zahrada nebo co :). A tam samozřejmě neni net.....tak to budu muset bez vás nějak přežít :). Ale pokusím se přes ten víkend dopsat povídku a vytvořit něco málo okolo grafiky, tak mi držte palce ať to neni tak děsný jako vždycky :)
 Tak ahój :) užijte si víkend :)

......přesně 5 hodin a 5 minut po zveřejnění tohoto článku píšu dodatek: grafiku ode mě nečejte - chcíp mi grafickej program - tak sem zas odkázaná na kdovíco než něco seženu :D

S pozdravem BarisQa :) 

Diplomky pro....

20. května 2010 v 15:00 | BarisQa |  Diplomky
PŘEDNASTAVENO

Takže tady diplomky pro Michelle a Meginka (omlouvám se za zpoždění) a Loui za spřátelení - doufám, že se líbí :), a taky pro mě za bublinu a bleskovku od Majky a Teryskka (společnej). Holky děkuju, jsou krásný....už jsme vám psala :)
c.č.

5. díl - Pozvání

17. května 2010 v 16:48 | BarisQa |  FF-Jen přátelé(?)
Táák a tady další díl povídky. Kdybyste si to náááhodou nepamatovali, tak tady je konec minulého dílu:

,,Vlastně jsem se chtěla zeptat….Proč jsi včera přišel podruhé?" zeptala jsme se.

No a v c.č. pokráčování :)

Conrad Murray "zachránil" život

16. května 2010 v 19:59 | BarisQa |  News
Murray asistoval pri prvej pomoci žene (mala viac ako 20 rokov), ktorá počas letu z Houstonu do Phoenixu omdlela a mala slabý pulz. 
Murray bol "náhodou" v tom čase v lietadle tiež, a ako lekár využil dostupné zariadenie lietadla na poskytnutie prvej pomoci. 
Cestujúci opísali jeho konanie ako profesionálne... 
Žena na jeho konanie údajne odpovedala: "Thank you so, so, so much. Thank you for all your help. Thank you for helping me even without knowing me. Thank you."


BarisQa (já): Mno, koukam že murray si užívá svých pět minut slávy a dělá si dobrý jméno. To je fakt moc. To bych radši chcípla než bych zrovna jeho nechala aby mi pomoh. Eeee a eště mu děkuje!! No toto!!

Ahojky + bleskovka

15. května 2010 v 21:17 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Táák vás zdravim všechny. Tady jede na plný pecky pouť. Samá diskárna. Žehnám sluchátkům :D. A jak jste se měli celý den vy? :) Mno a tak mě napadlo, že bych sem po dlouuuuhý době mohla dát bleskajdu :D...tak tady je. :)
Ještě prosím okopčete do komentáře otázky. Ať to je přehlednější. Díky :)

1. Ahooojiik :) (klasicky :D)
2. Jak je? :D
3. Jak si zatím užíváš víkend?
4. Co máš teď puštěný?
5. Těšíš se do školy? (blbá otázka já vim :)
6. Byl/a jsi na Michael Jackson´s Thriller Night v klubu SaSaZu?
7. Bude spol. diplomek ano? :)
8. Mno to je vše. Tak ahooj a měj se hezky :) 

Ahojky + fotky

14. května 2010 v 20:50 | BarisQa |  Obrázky
Tak vás zdravim (po dlouhý době :D). Tenhle víkend máme tady u nás pouť. Tzn. že celej víkend budu nechtěně poslouchat diskárnu......no to se mam na co těšit :D. Už to začíná :D.
A tady těch pár fotek. Teda tady ne, v celym článku :D

REKLAMY

12. května 2010 v 18:42 | BarisQa
Takže reklamy jenom sem tzn. pozvánky na blog, pokud potřebujete hlas,..atd... všechno sem, jinak nereaguju...díky :) (ale takový ty rozhovory klidně pod články :))

4. díl - Další den

11. května 2010 v 16:51 | BarisQa |  FF-Jen přátelé(?)
Tak přidávám další díl povídky. 
V c.č.

Stoupenci Murraye plánují demonstraci

10. května 2010 v 18:14 | BarisQa |  News
U předběžného slyšení u soudu příští měsíc plánují stoupenci Conrada Murraye demonstraci podobnou jako dělají fanoušci Michaela. Příjdou Murrayovi přátelé, pacienti a známí z církve ukázat mu jeho podporu. Když se minule objevil Murray u soudu, fanoušci Michaela dokonce pronajali i letadlo, které za sebou neslo nápis požadující pro Michaela spravedlnost. To se stalo asi největším podnětem pro stoupence Murraye, aby se také u soudu ukázali.

Mezitím se v Las Vegas odehrálo slyšení u soudu, které rozhodlo, že Murrayovi nepozastaví licenci doktora ve státě Nevada. Zatím mu byla pozastavena činnost ve státě Kalifornie a toto slyšení bude pokračovat 14.6.

ZDROJ


BarisQa (já): Jak ten pí*us může mít vůbec nějaký stoupence!!! To je fakt moc tohleto! Já už nemam slov!! Bože můj, už ho zavřete, ať tam shnije!!

Ahojky + animka

8. května 2010 v 14:06 | BarisQa |  Obrázky
Zcela nečekaně se tady dneska objevuju. Nevím, co bych vám sem dala, tak aspoň tuhle animaci. Je z filmu Šílenej biják.

__flashReplacement__

 Líbí? :)

Zdravim

7. května 2010 v 17:08 | BarisQa |  Moje výlevy
Ahojky..tak vás zdravim. O víkendu tady nebudu. V původním plánu jsem měla, že zítra pojedu do SaSaZu na Michael Jackson´s Thriller Night, ale nakonec nikam nejedu :((. Ale stejně budu pryč.
Joah!, konečně jsem se naučila jak sjednotit ,nebo jak se tomu řiká, záhlaví a okraje stránky...takže prosím hlásněte v anketě pod článkem. Díky :)
A jinak, máte už doma Bravo? :D
A ještě přidávám jednu fotku z Making of Ghosts. Tak hezký víkend :)
MoG
Ten výraz...to je prostě něco :DD


3. díl - Uvidíme se?

6. května 2010 v 12:30 | BarisQa |  FF-Jen přátelé(?)
Táááák další díl povídky...prosím hodnocení a komentík...díky :)
v c.č.

Pro Anet.k

5. května 2010 v 13:05 | BarisQa |  Diplomky
Diplomek pro moje nové SB Anet.k . Doufám, že se ti líbí.
pro Anet.kA tady od Anet.k pro mě.  Děkuju ti, je nádhernej :)
od Anet.k