Duben 2010

Michaelov milenec?

30. dubna 2010 v 13:09 | BarisQa |  News
Jason Pfieffer, bývalý asistent dermatológa Arnolda Kleina, ktorého Michael navštevoval tvrdí,že bol Michaelovým milencom, a to podľa neho až do jeho smrti. 
Obrázek

Podľa neho sa stretli v roku 2008 a údajne to bola "láska na prvý pohľad." 

Celý rozhovor bude s týmto chlapíkom odvysielaný práve dnes, v rovnaký deň, ako pozitívny dokument o Michaelovi od Aphrodite Jones, ktorá odhaľuje pravdu o sprisahaní voči Michaelovi. 

z mjjsource.eu

BarisQa (já): Šmarjá, co to je zas za kre**na?!!!!!!!! To si nějak de*il zas něco vymyslel, aby byl vidět!!!! Bože můj, nemůžou toho už nechat?!!!!! Těch de**lních keců a výmyslů?!!!!!

1. díl - Můžu vás seznámit?

29. dubna 2010 v 10:43 | BarisQa |  FF-Jen přátelé(?)
Tak tady máte první díl mojí povídky Jen přátelé(?). Doufám že se vám to bude líbit. :)
 V c.č.

Chci se vás zeptat....

28. dubna 2010 v 18:32 | BarisQa |  Blog
jestli byste přivítali novou povídku, tentokrát čistě mojí......chápu, že po tom fiasku s FF Hvězdy asi moc nedoufáte, že bych sem byla schopná dát víc, než dva díly.......no, se stává :D ....takco? chtěli byste? (jestli ano....první díl bych sem přidala za pár dní......a co se týká Susaniny povídky, psala mi, že jí nejde vkládat na fanfiction.cz ...takže nevím, jak to dopadne)

Konec

27. dubna 2010 v 16:15 | BarisQa |  FF-Hvězdy ★
Takže..jak začít..no asi od začátku....Susan se rozhodla, že už ke mě na blog nechce dávat svojí povídku...nicméně, hodlá jí na pokračování psát na fanfikce.cz ... takže tady vždy najdete odkaz, pokud napíše další díl :)

Thriller Night

26. dubna 2010 v 18:45 | BarisQa |  Ostatní
v klubu SaSaZu v Praze 8.5. ..... přijdete? 

webovky klubu SaSaZu TADY

Thriller Night na FB - registrace

TKP


- Celý večer POUZE V RYTMU KRÁLE POPU MICHAELA JACKSONA!
- Slavnostní vyhlášení oficiálního Českého imitátora Michaela Jacksona
- vystoupení nejmladšího českého imitátora MJ Alphonse Mboussa!
- taneční vystoupení na motivy Michaela Jacksona
- akční ceny vybraných drinků (pivo 35kč), speciální "MJ" koktaily
- obří projekce
- soutěž

Bublina

24. dubna 2010 v 15:30 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Mno...tak doplňujte...:D
bublina

Ahoj

23. dubna 2010 v 16:24 | BarisQa |  Moje výlevy
Ahoj....přes víkend tady nebudu tak se nelekejte.....ale možná přednastavím nějakej článek:)... .jo a ještě jsem vás chtěla poprosit abyste si přečetli ten článek co se jmenuje Zdělení Tady......diky:)

Diplomky za bleskovku....pozde ale prece :)

22. dubna 2010 v 15:25 | BarisQa |  Diplomky
Tak konečně tady máte diplomky za bleskovku....pro Winu, Sabu, MJJforever, Pajulku, Teryskka a Christinu Jackson........tak doufám že se vám líbí.....pro všechny s MJ až na Pajulku, která si výslovně přála dilomek se "Zakouškem" ...:DD (Pajulko ber to jako vtip.....znas me....musim si repnout....:D)
v c.č.

Zdělení...

21. dubna 2010 v 19:37 | BarisQa |  Blog
Takže...
1) Zítra tu nejsem...máte tu přednastavený článek....a vněm....konečně diplomky za minulou bleskovku (pro Sabu, MJJfoerever, Soso, Pajulku, Teryskka, Winu a Christinu Jackson)...a další bleskovka se zatím nechystá :)

2) Psala jsem sem, že se tady ojeví další díl povídky od Susan....bohužel, kdo hlasoval pro její sen, asi pochopí, proč se neobjevil.....nechci v týhle situaci Susan otravovat, ať se rozhodne sama jestli chce psát dál.....mám od ní část dalšího dílu, který bych sem mohla dát-vydalo by to na celý díl.....ale neptala jsem se jí, jestli ho můžu uveřejnit.....já sama bych souhlasila, ale bez povolení autorky se mi nechce.....takže se vás chci zeptat....chcete další díl?......musí říct, četla jsem ho a je to moc hezký....určitě by se vám líbil....takže pls hlasujte v anketě....budu ráda.....ale nevím, kdy by přibyly další díly.........prostě, rozhodněte sami........díky:)

To bude asi všechno.....:) 

Prosím...

20. dubna 2010 v 19:26 | BarisQa |  Ostatní
Trošku mimo mísu ale prosím, pomozte mojí kamarádce a autorce povídky Hvězdy, Susan Jackson.........Tady ......děkuju vám, za mě i za Susan


Tanečník Misha Gabriel natočil video o práci s Michaelem

19. dubna 2010 v 19:42 | BarisQa |  News

 Pro angličtiny neznalé - překlad: (můj takže nic extra....mozna sem tam i nejaka chybka :))

 Jmenuji se Misha Gabriel. Tančím tak dlouho, co si pamatuji. Moje vlast je Rusko. Učí balet, naučila mě tančit....Začal jsem tancovat profesionálně, když mi bylo 15 let. Pracoval jsem a pracuji s různými z největších světových umělců. Ale největší den v mém životě byl, když jsme byl vybrán jako tanečník pro....Michael Jackson´s This Is It. Moje mamka byla(?) velká Michaelova fanynka. Misha je...Rusko pro Michaela! (?)

Na světě není většího pocitu než tancovat vedle Michaela. Na podiu byl tak mocný, silný. Byl oddaný dokonalosti v každém detailu.  Stačí jen žít z jeho energie. (tahle věta je napůl dílo google překladače:)) Nikdy nezáleželo, kolik hodin jste pracovalil. Nikdy jste nechtěli jít domů. Každý okamžik byl sen stávající se skutečností. A teď mohu vždy říci: Tancoval jsem s Králem popu.

Věřte, že cokoli si dokážete představit, můžete udělat skutečné.

No já vim ten překlad možná trošku divnej, ale takhle to holt dopadne, když se do překládání pustí člověk, kterej se učí anglicky asi tak pět, šest let :D...........jinak to video...úžasný, prostě nemám slov, můžu jenom říct, že Misha patří mezi ty šťastné jedince
mezi námi :) .


A ještě jedna novinka:

Marlon Jackson oznámil prostredníctvom videokonferencie, že v spolupráci s WorldliveEntertainment pripravuje koncert na počesť svojho brata Michaela. Koncert plný špeciálnych efektov (4D) a hostí, ktorí v minulosti spolupracovali s Králom popu, sa bude konať 25. júna 2010 v Ríme na Olympic Stadium. V prípravnom tíme je i Travis Payne a zisk z 3-hodinovej šou bude darovaný na charitatívne účely. Viac informácií - www.mjmtribute.com.

Tam chci jet!!.....ale asi mam smůlu...přece jenom Řím, to neni za humnama :D

z michaeljacksonweb.cz

Zprávička

19. dubna 2010 v 19:01 | BarisQa |  Moje výlevy
Pro vás.....ještě dnes nebo zítra se tady objevý další díl Susančiny povídky.....která tady byla naposled spatřena asi tak před 14 dny :D............a diplomky za bleskovku budou až je udělam (což zní docela logicky :D) ....otázka je, kdy přesně to bude, ale určitě budou....někdy....možná taky za půl roku...:D

Další live z This Is It

18. dubna 2010 v 19:31 | BarisQa |  News
Tentokrát je to Smooth Criminal a Human Nature........ten projekt, oživit TII, je prostě úžasnej...
Scream acapella

16. dubna 2010 v 22:48 | BarisQa |  Songy - speciál
To je prostě luxus...acapella......

Ještě...

14. dubna 2010 v 20:52 | BarisQa |  Moje výlevy
jsem zapoměla....zítra tu nejsem....a článek jsem bohužel nestihla přednastavit:(

Zajímavě řečeno...

14. dubna 2010 v 19:43 | BarisQa |  Zajímavosti a zábava
Opravdu už nevím, odkud jsem to okopčila......jediný, co mi počítač zdělil, že se tak stalo v lednu :) ....takže neuvádím zdroj za což se omlouvám :)......ale je to opravdu zajímavě napsaný....


Ve světle posledních půl roku trvající mediální masáže o jeho úmrtí, kampaně na film z připravovaného turné "This is it!", strmě se zvyšující prodejnosti jeho nahrávek, vyčnívá naposled prodej jeho skutečné rukavice za neskutečnou cenu. Na jedné straně dobročinnost a na druhé hromada prachů. Jako by celý jeho život byl plný rozporů. Plachá hvězda, ukrývající se člověk toužící po obdivu, dospělý malý kluk, bílý černoch, bláznivý génius, bohatý chudák... Snad z jeho odkazu zůstane hlavně to, co chtěl opravdu říct a o čem je ta písnička. A "To je ono!" ;-)

Pro mě ...

13. dubna 2010 v 17:54 | BarisQa |  Diplomky
Krásné, děkuju vám :)
od winy
Od SofiQa
Od SofiQa
Od SofiQaSONBod Saby

Zákon a pořádek

12. dubna 2010 v 17:26 | BarisQa |  BlackList
Americký seriál "Zákon a poriadok" odvysielal jednu časť, ktorá zobrazovala Michaelov prípad obvinení, s názvom - Sick. 

Postava Billie je bohatý samotár, ktorý si pozíva deti do svojho domu, ktorý je plný hračiek, plyšákov..., a medzi pozvanými deťmi je aj postava menom JJ, ktorá na polícii tvrdí, že Billie ho ako jediného pozval do svojej tajnej komnaty, kde ho mal sexuálne zneužiť, a neskôr vyplatil rodičov, aby mlčali. 

Psychiater označil Billieho za chorého, trpiacim tvz. syndromom Petra Pana ('Peter Pan Disorder'). 

Na polícii Billie tvrdí, že spal s deťmi v jednej posteli, ale nikdy by ich nezneužil, a radšej by sa zabil, pretože on takto neuvažuje, a podľa neho je nádherné milovať deti týmto spôsobom. 

Herec, ktorý hral Billieho mal bledú pleť, tmavé vlasy, a vyšie postavený hlas a hovoril jemne. 

Napriek tomu, že sa v titulkoch uvádza, že ide o fiktívny príbeh, je zarážajúco podobný Michaelovmu, až na to, že okolnosti Michaelových obvinení boli objasnené, ako gigantický podvod a sprisahanie, a Michael podľa zákona oslobodený! 

Na konci tohto príbehu sa uvádza, že JJ bol prvý, ktorý obvinil Billieho, ale s nejasným koncom, či naozaj Billie zneužil JJa, lebo nebolo dostatok dôkazov. 
Druhý chlapec, ktorý Billieho obvinil neskôr priznal, že chcela jeho rodina peniaze, a jeho stará mama mala minulosť s podvodmi. Obvinenia potom boli proti Billiemu zrušené. 

Znie vám to až extrémne nápadné...?

z mjjsource.eu

BarisQa (já): No to je mi až moc povědomí!! Si fakt dělaj srandu ne?!! Trapáci!

Bleskovka 2

12. dubna 2010 v 15:00 | BarisQa |  Bleskovky, testy ...
Opět přednastaveno, nejsem tu :)


1. Ahoj
2. Jak se máš?
3. Co jsi dělal/a tenhle víkend?
4. Jak často sem chodíš?
5. (trošku předčasně)...jak se těšíš na prázdniny?
6. V jakym kraji bydlíš?
7. Co na diplomek?
8. Tak ahoj a měj se hezky diky za odpovědi :) 

Novinky

10. dubna 2010 v 23:14 | BarisQa |  News
Alicia Keys: Michael inšpiroval všetkých umelcov

Alicia Keys v rozhovore pre Rap-Up.com uviedla, že "prvý koncert, ktorý kedy navštívila, bol koncert Michaela Jacksona. Vystupoval ešte so svojimi bratmi a bola to velká vec. Všade boli sanitky a ja som sa pýtala 'Mami, kto je chorý?'. Nechápala som, že o pár hodín tam budú odpadávať dospelí ludia. Vidieť vystúpenie na takej úrovni v mojom veku bolo neuveritelné. Bol to prvý velký koncert v mojom živote. Myslím, že Michael Jackson inšpiroval každého umelca pod slnkom. Naučil ma robiť veci najlepšie ako viem. Bol stelesnením kvality a šikovnosti pri jeho vystúpeniach. Bol jedným z najlepších umelcov všetkých čias, pretože tomu obetoval vela námahy, času, kreativity a chcel byť najlepší. Presne takto rozmýšlam, keď idem na pódium a pripravujem svoju vlastnú show".


a teď Murray....:-!

Dr. Conradovi Murrayovi zakázali predpisovanie a podávanie anestetík v ďalšom štáte v USA. Po Californii a Nevade vydala podobné rozhodnutie i lekárska komora v Texase. Naďalej však môže pracovať a byť súčasťou lekárskeho tímu, kde sa podáva propofol, či iné anestetikum.

z michaeljacksonweb.cz