Opět novinky...

31. března 2010 v 17:34 | BarisQa |  News
Michaelův bodyguard byl vyhozen
Bodyguard Alberto Alvarez, který pomáhal Dr. Murrayovi schovat lahvičky s Propofolem, než přijela záchranka, byl vyhozen. Po Michaelově smrti pracoval pro rodinu Jacksonů v Encinu a právě od nich dostal výpověd. Alvarez je také ten hlas, který můžete slyšet na nahrávce hovoru 911, kdy přivolával ambulanci. Také to byl on, co řekl detektivům, že Murray ho požádal aby schoval lahvičky s Propofolem do tašky. Proč byl bodyguard vyhozen se neví. 

BarisQa (já): To je fakt inteligence....proč byl bodyguard vyhozen se neví......no to je snad jasný ne??!!!..........a že napráskal Murraye, to přece neodčiní, co udělal....

Murray: Michael byl naživu ještě v nemocnici
Doktoři, kteří pracovali na Michaelovi, v 'UCLA Medical Center', provedli dvě vyšetření EKG na zpěvákovi a jeden z těchto doktorů tvrdí, že zaznamenal srdeční aktivitu při obou vyšetřeních. Doktor Murray údajně potvrdil, že dokázal Michaelovo srdce probudit už v jeho domě a poté udržovali srdeční chod po celou dobu převozu do nemocnice. To ovšem popírá právník Joe Jacksona, Brian Oxman, který řekl, že Michael byl po smrti, ještě než přijela ambulance. Slabý puls byl podle něj zbůsoben snahami resuscitace v nemocnici.

BarisQa (já): To by mě zajímalo, na co ještě přijdou...

z michaeljacksonweb.cz (nefungujou mi hypertextový odkazy...)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MJJforever♥ MJJforever♥ | Web | 31. března 2010 v 18:04 | Reagovat

hej tak jako sakra at se rozhodnou .. už mě to nebaví .. oni ho snad ještě jako mrtvího vystřelijou na měsic hej vubec bych se tomu už nedivila .. tohle nepochopýým ... lidi at už se zklidněj .. murray ho zabil kvuli blbím praškum .. sakra život člověka mu asik nic neřikal .. hjoooo

jo já už mám další dil te povídky ale nevím jestli to mám zveřejnit

2 cheap flower girl dresses cheap flower girl dresses | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 12:16 | Reagovat

Thank you for taking this opportunity to discuss this, I feel strongly about it and I take pleasure in learning about this topic. Please, as you gain knowledge, please update this blog with more information. I have found it extremely useful.
http://www.movedress.com/bridesmade-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama