News

10. března 2010 v 18:33 | BarisQa |  News
takže další kupa novinek...(maly upozornění-je to dost dlouhej článek)

ANGEL AWARDS PRO MICHAELA
Michaelovi Jacksonovi bola 7. marca 2010 udelená Angel Award na 11. ročníku Annual Children Uniting Nations Oscar Celebration. Cenu prebral Michaelov brat Randy Jackson v sprievode sestry Rebbie.
REMAKE PRETTY YOUNG THINK
Súčasné hviezdy popu a r´n´b sa spojili, aby vytvorili album na počesť Quincyho Jonesa. Ten výjde v máji/juni 2010 pod názvom "Q: Soul Bossa Nostra" a bude obsahovať i Michaelovu pieseň z albumu Thriller, Pretty Young Thing (P.Y.T.) v podaní Robina Thicke a T-Paina. Quincy, ktorý album produkuje, povedal: "Každá z týchto piesní pochádza od neuveritelných umelcov a sprevádza ich výnimočný príbeh z doby pôvodného nahrávania. Myslím, že nové spracovanie nielen predstaví piesne úplne novej generácii hudobných fanúšikov, ale inšpiruje ich, aby si vyhladali originál a pochopili, že tieto piesne prešli testom času..". Celý článok nájdete tu.

MICHAELOVI BODYGUARDI CHTĚJÍ NAPSAT KNIHU O ZPĚVÁKOVI
Michaelovi bodyguardi Mike Garcia, Bill Whitfield a Javon "BJ" Beard v interview s ''Good Morning America'' promluvili o Michaelově soukromém životě, o jeho vztahu k dětem ale i o momentech které popsali jako ,,smutné''. Například jedné oslavy Princových narozenin se účastnil Michael, chůva, sourozenci Paris a Blanket a v nakonec právě tito bodyguardi. ,,Žádné děti, nikdo,'' řekli tři muži, kteří pro Michaela pracovali od roku 2007, ovšem jejich vztah prý byl o mnoho víc než jen profesionální. Michael se jim svěřoval se svými starostmi a tajemstvými. ,,Byli jsem s Michaelem jako člověkem a ne jako se zpěvákem,'' řekl Mike Garcia. Ke známé fotografii Michaela s obvazy nebo náplasti kolem obličej řekl: ,,To nenosil z důvodu plastických operací, to byl převlek, chtěl aby si lidi mysleli, že to je obět vážných popálenin.'' K vztahu Michaela a jeho dětí řekl Garcia: ,,Byla to roztomilá partička, děti Michaelovi říkali každou chvíli, že ho milují a Michael byl také úžasný otec. Děti jsou příjemné a umí se dobře chovat. Někdy samozřejmě provedly nějakou tu roštárnu jako všechny malé děti, to třeba když ke mě přišel Princ a řekl mi, že ho tátínek prosí abych jim dal sušenky. Zeptal jsem se Michaela jestli můžu a Michael si hned k sobě Prince zavolal.''
V neposlední řadě také promluvili o Michaelových přitelkyních, údajně totiž nebyla jenom jedna... Minimálně totiž byly dvě. ,,Občas jsme ho vezli limuzínou a Michael zatáhl záclonku abychom neviděli na zadní sedadla, kde byl se svojí slečnou'' ,,Myslíte, že se tam mohl s některou líbat??'' ,,Buďto se líbal nebo žvýkal velice hlasitě žvýkačku se staženou záclonkou...'' odpověděl Bill Whitfield.
Na video za interview se můžete podívat zde

NEJČASTĚJŠÍ HVĚZDA NA ČASOPISŮ V ROCE 2009 BYL MICHAEL JACKSON
Publikace 'Min Online' uvádí, že smrt Michaela Jackson impulzem toho, že se objevil na obálce většiny světových časopisů. Toto zahrnuje například časopisy Time, People, Newsweek, US Weekly nebo hudební časopis Q. Pokud se chcete podívat na některé z těchto obálek, navštivte tento odkaz.

VIDEOHRA MOONWALKER BUDE MOŽNÁ ZNOVA VYDANÁ
Na výroční konferenci developerů videoher v San Franciscu byla dvě největší témata Iphone a Michael Jackson. Mark Kozlov ze společnosti Sony Music připustil, že chystají reedici populární videohry 'Moonwalker', která byla vydaná společně s Michaelovým stejnojmeným filmem. ,,Snažili jsme se hru vydat spolu s uvedením THIS IS IT na DVD ale nestihli jsme se dohodnout s vydavatelem hry Sega.'' 'Michael Jackson's Estate' pracuje na tom, aby mohla být hra vydána znovu, musíme počkat a uvidíme jak to dopadne.'' Na otázky od novinářu Kozlov odpověděl neurčitě se slovy: ,,Je to přísně tajné.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama